Logo Groningen Werkt Slim

GROEN BEZIG!

Slim dat u aan de slag wilt met energie(besparing), duurzame mobiliteit, klimaatadaptatie en/of circulair ondernemen!
U draagt zo bij aan een CO2-neutraal Groningen en het scheelt u in de bedrijfskosten. Heeft u vragen of opmerkingen, neem dan contact met ons op en u hoort van ons.
Tip: meld u hieronder aan voor de online nieuwsbrief, dan mist u geen duurzaam ondernemersnieuws en bijeenkomsten.


En wilt u weten wie de gezichten achter Groningen Werkt Slim zijn? Kijk ook dan verder op deze pagina!

Telefonisch contact met Groningen Werkt Slim

Telefoonnummer algemeen

14 050

Mailcontact met Groningen Werkt Slim

E-mailadres

gws@groningen.nl



 
 
 
 
Algemeen verduurzamingsnieuws
Financiering en subsidies
Zonnepanelen op bedrijfsdak of parkeerterrein
Laadpalen
Slimme CO2-thermometer
Anders
 
 
 
Floris van Dijk | Groningen Werkt Slim | duurzaam advies voor Groninger ondernemers

Projectleider en adviseur: 
Floris van Dijk
Telefoon: 06 - 55 41 48 10

E-mail: Floris.van.dijk@groningen.nl

Floris van Dijk | Groningen Werkt Slim | duurzaam advies voor Groninger ondernemers

Adviseur duurzaam ondernemen:
Pieter van Haaren  
Telefoon: 06 - 55 46 50 75
E-mail: Pieter.van.Haaren@groningen.nl

Adviseur duurzaam ondernemen:
Frank Wichertjes  
Telefoon: 06 - 29 60 02 01
E-mail: Frank.wichertjes@groningen.nl

Floris van Dijk | Groningen Werkt Slim | duurzaam advies voor Groninger ondernemers

Adviseur Marketing & Communicatie:
Nathaly Bouwers  
Telefoon: 06 - 46 88 79 04
E-mail: Nathaly.Bouwers@groningen.nl

Floris van Dijk | Groningen Werkt Slim | duurzaam advies voor Groninger ondernemers

Medewerker Marketing & Communicatie:
Sofie Duin
E-mail: Sofie.Duin@groningen.nl

Floris van Dijk | Groningen Werkt Slim | duurzaam advies voor Groninger ondernemers

Stagiair Marketing & Communicatie:
Thomas van der Mark
E-mail: Thomas.van.der.Mark@groningen.nl